DETALE PROJEKTOWE

Dla architektów współpracujących z naszą firmą udostępniamy pliki projektowe produktów dostępnych w naszej ofercie

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wybierając nasze produkty stawiasz na najwyższą jakość, która gwarantuje komfort użytkowania przez długie lata

WYSYŁKA

Wybrane produkty wysyłamy bezpośrednio na adres Twojego klienta. Dokładnie zapakowane i zabezpieczone

WSPARCIE

Po dostarczeniu towaru do klienta gwarantujemy wsparcie montażowe naszych specjalistów na każdym etapie inwestycji

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

Współpracujemy z wieloma architektami oraz projektantami wnętrz na terenie całego kraju. Poszukujemy osób głównie z pasją, dla których projektowanie jest czymś więcej niż tylko pracą. W swoim zespole mamy osoby z mniejszym i większym doświadczeniem, ale głównie z ogromną wyobraźnią, dzięki czemu tworzą oni nietuzinkowe projekty wnętrz.

Dla architektów oraz projektantów wnętrz współpracujących z nami, udostępniamy nasze modele listew oraz detale, które można używać w wizualizacjach, dzięki czemu projekty stają się idealnym odwzorowaniem przyszłych aranżacji. 

Nasi partnerzy otrzymują od nas gotowe pliki z modelami architektonicznymi w formatach dwg, (*.dfx) oraz modele 3D z naszej oferty, dzięki czemu w bardzo prosty sposób są wstanie przenieść do swoich projektów mnóstwo nowych wzorów. 

Dzięki temu również w łatwy sposób są wstanie pokazać swoim Klientom możliwości dekoracji pomieszczeń z użyciem sztukaterii oraz dodatków do wnętrz.

Zależy nam aby nasi partnerzy nadal tworzyli wyjątkowe projekty oraz aranżacje wnętrz i dostarczali najwyższej jakości usługi dla swoich klientów.

Jesteś architektem poszukującym inspiracji ? Chciałbyś korzystać z wielu dodatkowych produktów w swoich projektach  ? Poszukujesz partnerów handlowych aby świadczyć pełen pakiet usług dla swoich klientów ?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedź brzmi „tak” zapraszamy do kontaktu !

BIURO@INSPIRUM.PL

close

Lista życzeń