Listwy oświetleniowe LED białe

Filtry (0 Produkt)

Filtracja produktów

Cena

Nie ma możliwości wyboru dla tej grupy

Wysokość

2 cm - 15 cm

Szerokość

Nie ma możliwości wyboru dla tej grupy

Brand

Nie ma możliwości wyboru dla tej grupy

Lista ulubionych

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Każdy, kto choć raz przebywał w elegancko zaaranżowanym pomieszczeniu, w którym wyjątkowy klimat uzyskano dzięki odpowiedniej grze świateł sączących się delikatnie spod powierzchni ozdobnych listew ściennych, ten już zawsze będzie chciał przenieść to rozwiązanie do własnego domu. Dominującym trendem na łamach wnętrzarskich pism i magazynów nieustannie pozostają białe listwy oświetleniowe LED białe. Warto ten rynkowy popyt wykorzystać, albowiem wybór form i wzorów jest ogromny.

Dekoracyjne listwy oświetleniowe możemy zainstalować nie tylko na ścianie, ale także na suficie — miejsce montażu zależy tylko od naszej wyobraźni. Kluczowe jest to, czy bardziej zależy nam na oświetleniu użytkowym, czy dekoracyjnym? W miarę potrzeb możemy zdecydować o sile i barwie taśm ledowych, które połączymy z dekoracyjną sztukaterią w naszym salonie czy łazience. Listwy oświetleniowe LED cechuje duża energooszczędność, długa żywotność, a także cicha praca. Te zalety sprawiają, że podświetlana sztukateria może tworzyć we wnętrzu naszego domu wyjątkową oprawę rozświetlającą ciemniejsze zakamarki lub tonującą zbyt intensywne górne oświetlenie w sypialni.

Gzymsy i listwy oświetleniowe LED sufitowe i ścienne

Dekoracyjne listwy oświetleniowe LED to nie tylko źródło światła, które ma za zadanie zastąpić nam podwieszony pod sufitem żyrandol czy kilka ściennych kinkietów, to również, a może przede wszystkim sposób na podkreślenie aranżacji wnętrza. Zacznijmy od ledowych gzymsów, które powinno montować się w odległości około 10-15 cm poniżej sufitu. Przy zachowaniu takiego dystansu, to wyjątkowe oświetlenie sufitowe zapewni właściwy kąt odbicia światła o powierzchnię sufitu i jego rozproszenie. W efekcie atmosfera dekorowanego pomieszczenia zmieni się diametralnie.

Kształt i forma gzymsu podsufitowego powinna być dopasowana do wielkości wnętrza. Niewielkich rozmiarów gzyms zamontowany w bardzo wysokim pomieszczeniu będzie niewidoczny. Trzeba pamiętać o zachowaniu proporcji. Zasada ta dotyczy również sufitowych i ściennych listew oświetleniowych LED. Ta unikatowa forma sztukaterii wewnętrznej pozwala wydobyć z naszych salonów, kuchni, a nawet pokoi dziecięcych urokliwą głębię. Warto przełamywać nudne i sztampowe rozwiązania na rzecz nowoczesnej elegancji. Tylko od nas zależy, czy dekoracyjne listwy ścienne staną się delikatnym dodatkiem, czy może dominującym elementem aranżacji na ścianie.

Listwy oświetleniowe led do łazienki

Specyfika i użyteczność pomieszczenia determinuje sposób jego oświetlenia. Dziś przyjrzyjmy się bliżej domowej łazience. Tu światło spełnia głównie funkcję oświetleniową, a dopiero na dalszym planie dekoracyjną, dlatego powinno być dobrze rozproszone i mieć właściwą barwę. Listwy oświetleniowe LED do łazienki mogą być zamontowane w wielu różnorodnych miejscach. Piękne efekty uzyskamy, okalając dekoracyjnymi listwami podwieszany sufit, montując podświetlaną sztukaterię wzdłuż linii wanny, czy ozdabiając naścienne półki.

Wybierając ledowe taśmy do listew łazienkowych, trzeba zwrócić uwagę na ich specyfikację techniczną. Taśma musi być odporna na wilgoć, a więc powinna spełniać określone normy szczelności. Listwy ledowe do łazienek to nieograniczona możliwość kreacji i realizacji nowatorskich pomysłów. Przewaga listew nad samodzielną taśmą LED polega na znacznie efektywniejszym doświetleniu całego pomieszczenia. Wiązki światła rozprowadzane są po ścianach i sufitach równomiernie, unikamy więc widocznych świetlistych punktów, których zazwyczaj wolimy uniknąć. To szczególnie ważne w łazienkach pozbawionych dostępu do światła słonecznego.

Sztukateria oświetleniowa LED

Jak wykończyć wnętrze z klasą i jednocześnie zapewnić trwałość zastosowanych dekoracji na lata? Z podobnym pytaniem zgłaszają się do stacjonarnych i internetowych sklepów setki klientów. Kiedyś trwałość wykończeń musiała wiązać się z inwazyjnym i kłopotliwym remontem. Dziś nowatorskie rozwiązania oferują nam znacznie więcej. Chcąc dodać uroku i klimatu w zaciszu salonu czy sypialni, możemy wykorzystać światło bez konieczności inwestowania w montaż skomplikowanych instalacji ściennych czy sufitowych.

Właściwym wyborem jest sztukateria oświetleniowa LED, którą instalować można na dowolnym typie powierzchni, jedynie z wykorzystaniem dedykowanych klei montażowych. Marzysz o delikatnym systemie oświetlenia, który pozwoli podkreślić piękno mebli i innych przedmiotów w Twoim domu? Wykorzystaj potencjał dekoracyjnych listew oświetleniowych i uczyń swoją przestrzeń bardziej romantyczną. Podświetlaną sztukaterię możesz również zamontować na ścianach w korytarzu czy wzdłuż linii schodów. Tak subtelne światło stanie się wówczas bardziej funkcjonalne i zastąpi znacznie silniejsze górne światło, wtedy gdy nocą musisz przejść z pokoju do łazienki lub kuchni.

Listwy oświetleniowe sufitowe LED

Podświetlane dekoracje sufitowe wzbudzają spore zainteresowanie wśród gospodarstw domowych i dekoratorów mieszkań, ale równie doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach usługowych, biurowcach czy restauracjach. Rola oświetlenia w kontekście kompleksowej aranżacji wnętrza zdecydowanie za często jest marginalizowana, a nawet pomijana. Czegoś innego oczekujemy bowiem od chłodniejszego biura, a zupełnie odmiennie postrzegamy ciepłe wnętrze kawiarni. Odpowiednio dobrane listwy oświetleniowe LED na suficie mogą dostarczyć wielu praktycznych korzyści — optycznie powiększyć i podwyższyć pomieszczenie.

Ten zabieg szczególnie sprawdzi się w lokalach, w których nasi klienci powinni czuć się swobodnie i kameralnie. Sufitowa sztukateria wzbogacona o taśmę ledową to także pole do manipulacji kolorem i barwą światła. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jedno z pomieszczeń lokalu gastronomicznego, czy klubu uatrakcyjnić za pomocą zielonej lub niebieskiej taśmy LED. W ciągu dnia, taśmy ukryte za dekoracyjnymi listwami pozostają niewidoczne, po zmroku pozwalają wydobyć z wnętrza maksimum nastroju i klimatu. Właściwie dopasowane będą współgrały ze szklanymi witrynami, ozdobnymi okuciami mebli czy stołową zastawą. 

close

Lista życzeń