Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sztukateria listwy ścienne białe


9.90  / metr bieżący

12.49  / metr bieżący

12.90  / metr bieżący

16.90  / metr bieżący


Listwy ścienne poliuretanowe w kolorze białym to ceniona przez klientów sztukateria o najwyższej jakości wykonania. Tradycyjna, ponadczasowa biel znajduje zastosowanie zarówno w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak i tych zaprojektowanych w sposób nowoczesny. Ponieważ cenimy Państwa designerski zmysł i wiemy, jak istotna jest rozszerzona funkcjonalność produktu, przypominamy, że każda z oferowanych białych listew ściennych, może zostać pomalowana wodną farbą w dowolnie wybranym kolorze. To w połączeniu z szerokim wachlarzem modeli i wzorów dostępnych w naszym sklepie sprawia, że sztukateria z poliuretanowych białych listew ściennych doskonale podkreśli piękno salonu, lub oczaruje gości awangardowo umeblowanego loftu. Listwy wykonane zostały z poliuretanu, który w opinii ekspertów jest materiałem o niemal nieograniczonym zastosowaniu. Cechuje się wyjątkową elastycznością, przy jednoczesnym zachowaniu ponadprzeciętnej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Wybierając poliuretanowe listwy na ścianę, masz pewność, że będą one służyły przez wiele lat. Ponadto surowiec ma właściwości wodoodporne, nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby montaż wykonać na ścianach w kuchni lub łazience.

LISTWY ŚCIENNE DEKORACYJNE

Aranżując przestrzeń wewnątrz wymarzonej sypialni lub salonu, dużo częściej wybieramy listwy ścienne dekoracyjne, niż typowo maskujące czy pełniące jedynie funkcję ochronną. Poszukując nietuzinkowych rozwiązań w stylu glamour lub też dążąc do uzyskania niebanalnych kompozycji, polecamy przyjrzeć się naszej ofercie w zakresie dekoracji ściennych.

Każdy z naszych produktów powstaje z dbałością o najdelikatniejsze i najdrobniejsze detale, a Państwa opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że od lat trafiamy w najbardziej wysublimowane gusta naszych odbiorców.

Niezmiennie dbamy o jakość, która musi sprostać wysokim oczekiwaniom klientów i jest filarem naszej działalności, ale również o to, aby ozdobne listwy na ścianę były lekkie, a co z tym związane bezpieczne w transporcie i proste w montażu. Oryginalne elementy sztukateryjne pozwalają na większą swobodę podczas ozdabiania ściany.

Z szerokiej oferty można wybrać listwy dekorowane frezami, opatrzone cieńszym lub grubszym obramowaniem, a także zawierające inne, interesujące ornamenty o charakterze antycznym, jak i klasycznym.

Sztukateria listwy scienne poliuretanowe biale

PIONOWE LISTWY NA ŚCIANIE INSPIRACJE

Sztukateria montowana na ścianach sięga historią czasów baroku, a nawet renesansu, dziś dzięki silnej pozycji rynku designerskiego przeżywa drugą młodość. Wybierając ścienne elementy ozdobne z naszej kolekcji, mogą Państwo uwolnić swoją wyobraźnię i zgodnie z własnymi upodobaniami udekorować przestrzeń w salonie poprzez dodanie ścianom nietuzinkowych kształtów. Dekoracyjna listwa nie musi być jedynie poziomym elementem optycznie dzielącym przestrzeń, czy klasycznym ornamentem podsufitowym, dziś to pionowe listwy na ścianie zadają szyku i inspirują najbardziej.

Decydując się na pionowy montaż listew ozdobnych, możemy uzyskać nowoczesne panele ścienne zarówno na małej, jak i dużej przestrzeni. Ponadto eleganckie sztukaterie mogą stanowić dodatek do innych elementów dekoracyjnych i wpasować się w aranżację przestrzeni wokół kominka w pokoju gościnnym lub zgrabnie okalać lustro w przytulnej sypialni. Ten wytworny dodatek wykończenia wnętrza coraz częściej zastępuje tapety lub wielkoformatowe obrazy. Dzięki pionowym listwom ściennym w skuteczny sposób ukryjesz kłopotliwe mankamenty na powierzchni ściany i uzyskasz efekt odcięcia detalu, barwy, lub faktury.

Pionowe listwy na scianie inspiracje

LISTWY ŚCIENNE ARANŻACJE

Projektanci wnętrz cenią stylowe zdobienia i bardzo często wybierają listwy ścienne aranżacje jako istotny element aranżacji przestrzeni w małym mieszkaniu czy znacznie większym apartamencie. Powszechne jeszcze do niedawna obawy o to, iż umieszczenie eleganckiej sztukaterii w pomieszczeniach o niewielkim metrażu może powodować wrażenie przytłoczenia, dziś są już mitem. Szeroka oferta poliuretanowych listew na ścianę obejmuje bowiem mnogość rozmiarów w przedziale od 0,5 cm do ponad 10 cm. Podobnie szeroki wybór pozostawia kwestia zdobień, od wzorów prostych, klasycznych, aż po wyszukane ornamenty i awangardowe stylizacje. Ozdabiając choćby najmniejsze, domowe „cztery kąty”, można zdecydować się na aranżację subtelną, nadającą pomieszczeniu kameralnego charakteru.

Gustowny design naszych listew dekoracyjnych z dużą swobodą pozwala formować na ścianach rozmaite kształty i wzory. Elegancką fasetę czy też listwę narożną można zastosować jako element samodzielnej dekoracji, tu w zależności od potrzeb malując ją w kolorze kontrastującym ze ścianą lub przeciwnie w kolorze ściany. Odpowiednio uzyskamy klasyczny efekt uwypuklenia lub stonowania.