Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czarne listwy przypodłogowe mat satynowane


Czarne listwy Przypodłogowe

Czarna Listwa Podłogowa LCL-10B

9.49  / metr bieżący

9.49  / metr bieżący


Czarne listwy przypodłogowe w opcji mat z powłoką satynową mocno zyskują na popularności i okazują się przełamywać wszelkie stereotypy na temat zgubnego wpływu czarnych dekoracji w aranżacji wnętrz. Czerń w pomieszczeniach nie musi wprowadzać chłodnego klimatu, ani też optycznie pomniejszać nam przestrzeni. Ważne, aby nie wypełniała dużych powierzchni, a stanowiła jedynie użyty z rozmysłem detal, pozwalający na uzyskanie ciekawych kontrastów.

Odcięcie jasnej ściany od jasnej podłogi za pomocą czarnego profilu to absolutna klasyka i elegancja. Listwa przypodłogowa w kolorze czarnym sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pomieszczenie użytkowane jest w sposób intensywny. W restauracji, sklepie lub innym lokalu użytkowym gdzie zazwyczaj pojawia się wiele osób, trudniej jest zachować czystość. Czarne ozdobne cokoły nie brudzą się, są wytrzymałe i skutecznie chronią dolną część ściany przed uszkodzeniami. Solidna jakość będzie służyła w twoim domu przez lata, a co istotne, oferowane przez nas przypodłogowe dekoracje nie wymagają malowania. Listwy matowe, satynowane posiadają idealnie gładką powierzchnię i głęboką, jednolitą barwę.

CZARNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE ARANŻACJE I INSPIRACJE

Czarne listwy przypodłogowe aranżacje i inspiracje — jak często wpisywaliście to hasło w wyszukiwarkę internetową, aby podejrzeć najciekawsze pomysły serwowane przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz? Z pewnością nie raz trafiliście na klasyczne czarno-białe aranżacje do salonu i kuchni oparte na dwukolorowym zestawieniu glazury, wspartej białym sufitem i czarnymi frontami mebli? Czy to wyczerpuje Wasze dekoracyjne aspiracje? Jesteśmy przekonani, że nie! My zdecydowanie doradzamy większą odwagę, wybierzcie swoje ulubione listwy przypodłogowe w kolorze czarnym, określcie potrzebny rozmiar i najciekawszy wzór, a następnie połączcie je z przygaszoną szarością lub stonowaną zielenią ścian.

Nie zapominajcie, jak doskonale czarne dekoracje przypodłogowe korespondują z głębią drewnianych parkietów i paneli. Ponadczasowo sprawdza się także połączenie czarnego koloru ze złotymi bibelotami. Nasze produkty znajdą również zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest ukrycie biegnących przy podłodze kabli i zamaskowanie nierówności powierzchni stycznych ściany i podłogi. Wykorzystując nowoczesne panele przypodłogowe, możecie ukryć w nich kłopotliwe wiązki przewodów.

Czarne listwy przypodlogowe mat satynowane

ODPOWIEDNIO KONTRASTUJĄCA POWIERZCHNIA

Bez względu na to, czy przypodłogowe czarne listwy znajdą zastosowanie w kameralnym apartamencie, przestronnym lofcie, a nawet przestrzeni użytkowej — garściami czerpać należy z naturalnej funkcji czarnego detalu, który zapewnia piękny kontrast powierzchni ścian i podłóg. Podobnie jak biała listwa przysufitowa potrafi w gustowny sposób zarysować linię odcięcia od płaszczyzny ściany w kolorze ciemniejszym, tak samo szeroki, czarny profil przypodłogowy kontrastując z jaśniejszą barwą podłogi, jest ciekawą alternatywą dla nudnych i szablonowych aranżacji wnętrz.

Zestawienie skrajnych barw z pewnością będzie doskonałym dopełnieniem domowego zacisza, a samą aranżację warto przed zakupem materiałów skonsultować z dekoratorem lub architektem wnętrz. Wybór pomiędzy listwą przypodłogową białą a czarną powinien wynikać nie tylko z obecnego czy planowanego koloru ścian oraz podłóg, ale także innych elementów dekoracyjnych obecnych we wnętrzu. W sypialni i salonie ogromną rolę odgrywają ozdobne wazony, zdobione ramy obrazów, fronty i okucia mebli, ale również dywany. Wszystko to kreuje niebanalny charakter pomieszczeń.

CZARNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE W SALONIE

Tradycyjny styl aranżacji wnętrza, w którym już zamontowane zostały elementy sztukaterii sufitowej i ściennej, wciąż może zostać uzupełniony o czarne listwy przypodłogowe w salonie.

Nawet jeśli początkowo w sercu swojego domu nie planowaliście montażu dekoracji przypodłogowych lub też myśleliście o jasnych barwach, warto przełamać designerskie schematy i sięgnąć po matową, elegancką czerń. Taki krok może całkowicie odmienić wizualny odbiór nawet bardzo dużego salonu, który w domach jednorodzinnych coraz częściej łączony jest z funkcjonalnym aneksem kuchennym.

Jeżeli mówimy o funkcjonalności, warto mieć na względzie również czysto pragmatyczne kwestie związane z remontem. Czarne listwy podłogowe dostępne w naszej ofercie umożliwiają ukrycie szczelin dylatacyjnych pozostawionych między ściana a parkietem lub panelami. Taki zabieg wykończeniowy chroni posadzkę przed nadmiernym odkształcaniem i wydłuża jej żywotność. Co więcej, przypodłogowe maskownice dekoracyjne umożliwiają ukrycie kabli RTV i AGD biegnących wokół całej powierzchni naszego salonu. Wnętrze naszego domu może być jednocześnie stylowe i komfortowe.

Czarne listwy przypodlogowe aranzacje i inspiracje